تغییر زمان برگزاری جشنواره هنر معماری حوزه دریای خزر

به اطلاع کلیه اساتید، دانشجویان و علاقه مندان می رساند نظر به استقبال و درخواست گسترده برای مشارکت در جشنواره هنر معماری حوزه دریای خزر و با توجه به درخواستهای مکرر برای تمدید مهلت ارسال مقالات به دبیرخانه جشنواره به اطلاع می رساند زمان برگزاری جشنواره هنر معماری خزر به اردیبهشت سال 1393/May2014 تغییر یافته است.
برای کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه جشنواره به آدرسwww.acssu.org مراجعه فرمایید.
همچنین فراخوان و بروشور حاوی تقویم زمانی جدید جشنواره به پیوست است.
ضمناً خواهشمند است نسبت به انعکاس این اطلاعات به بخش های مرتبط مساعدت لازم مبذول فرمایید.

جا به جایی دبیرخانه ایرانی اتحادیه دانشگاه های دولتی حاشیه دریای خزر

دبیرخانه ایرانی اتحادیه دانشگاه های دولتی حاشیه دریای خزر از دانشگاه گیلان به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل انتقال یافت.

بنابر اعلام دفتر همکاری های علمی و بین المللی، در نشست مشترک مورخ 10/09/92 که با حضور دکتر قربانی قائم مقام وزیر در امور بین الملل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و روسای دانشگاه های ایرانی عضو اتحادیه دریای خزر و رئیس گروه همکاری علمی دو جانبه مرکز همکاری های علمی و بین المللی وزارت متبوع در مرکز همکاری ها ی علمی و بین المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تشکیل شد، با انتقال دبیرخانه ایرانی اتحادیه دانشگاه های دولتی حاشیه دریای خزر از دانشگاه گیلان به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل موافقت شد.

بر اساس این گزارش، هفدهمین اجلاس دانشگاه های عضو اتحادیه دانشگاه های دولتی حاشیه دریای خزر سال آینده در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار می شود.

نشست مشترک رییس دبیرخانه دریای خزر وزارت امور خارجه با معاونت امور بین الملل

رییس دبیرخانه دریای خزر وزارت امور خارجه از برگزاری جشنواره دانشجویی هنر معماری در دانشگاه استقبال کرد.


به گزارش خبرنگار روابط عمومی و بر اساس اعلام دفتر همکاری های علمی و بین المللی، در نشست مشترکی که دوشنبه 11 آذرماه با حضور مجتبی دمیرچیلو، رییس دبیرخانه دریای خزر وزارت امور خارجه و سید محمد میرحسینی معاون امور بین الملل دانشگاه و دکتر برومند مدیر دفتر همکاری های علمی و بین المللی در دانشگاه برگزار شد، راهکارهای جذب اعضای خارجی عضو اتحادیه دانشگاه های حاشیه دریای خزر برای مشارکت فعال در جشنواره دانشجویی هنر معماری که در اردیبهشت ماه سال 1393 در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) برگزار می شود، مورد بررسی قرار گرفت.


در این نشست مجتبی دمیرچیلو ضمن استقبال از برگزاری این جشنواره، پیشنهادات ارزشمندی را برای برگزاری این جشنواره ارائه کرد و اعلام داشت تمام توان شخصی و اداری خود را برای برگزاری موفق این جشنواره به کار خواهند گرفت.
شایان ذکر است دانشگاه بین المللی امام خمینی ره یکی از اعضای فعال عضو اتحادیه دانشگاه های حاشیه دریای خزر است و برگزاری این جشنواره در ایجاد زمینه های همکاری های علمی و آموزشی و فرهنگی میان دانشگاه های عضو اتحادیه بسیار اثربخش خواهد بود. همچنین مجتبی دمیرچیلو با دکتر آل بویه رییس دانشگاه نیز دیدار و گفتگو کرد.
انتهای پیام/